Nádobí ve stylu zero waste

Výraz „zero waste“, neboli bez obalu, se v poslední letech čím dál více objevuje v oblasti životního stylu a péče o životní prostředí. Ačkoliv dříve byla nulová produkce odpadu takřka nemyslitelná, nyní se pomalu ale jistě začíná dostávat do popředí. Tento trend si oblíbilo již značná část lidí. Protože plasty jsou v dnešní době všude kolem nás, je na čase s tím něco udělat.
To, že se tisíce tun plastu dostávají do oceánu je alarmující. Skvělou zprávou ale je to, že každý z nás může něco podniknout k odvrácení katastrofy. Pokuste se i vy minimalizovat dopady odpadu na životní prostředí a udělejte něco prospěšného pro planetu. Co takhle vyzkoušet třeba jedlé nádobí, které zpestří nejednu party?

102_rrrzgfg

Skvělá alternativa k plastovému jednorázovému nádobí
Pokud se chcete i vy vydat cestou nulového odpadu, nebo alespoň vámi vyprodukovaný odpad snížit na nějakou únosnější míru, vyzkoušejte skvělou alternativu k jednorázovému plastovému nádobí. To využijete třeba při vašich zahradních oslavách, grilovačkách, narozeninových party a dalších akcích, při kterých jsou na pořadu dne hromady jídla a pití, kdy můžete použít jedlé kelímky a jedlá brčka. Běžné nádobí na jedno použití byste po konzumaci jídla a pití vyhodili do plastu, to jedlé ovšem můžete sníst anebo nechat ho rozložit. A právě takové rozložení netrvá ani nějak moc dlouho. Za pouhých 30 dnů je nádobí tatam.
Hospodyňky potěší především to, že na ně večer nebo druhý den nebudou čekat hory špinavých talířů a příroda zase zaplesá z nižší produkce plastů. A to už stojí za to, nemyslíte?

159_rrrzg

Nádobí a jídlo v jednom
Díky tomuto ekologickému nádobí získáte nádobí a jídlo v jednom. Pochutná si na něm každý a díky tomu, že je vyrobené ze 100 % přírodních surovin, je i zdravé. A nemusíte se obávat v něm servírovat ani teplé jídlo a nápoje. Je totiž vysoce odolné a vhodné i pro použití v mikrovlnce či v troubě.

Pracovní portál vám poskytne zajímavé informace
PR články nelze podceňovat